aqua ball OCHRANA PRED VODNÝM KAMEŇOM

● Je dokázané, že technológia IPS je schopná znížiť tvorbu vodného kameňa až o 76%. Rovnaká technológia, aká sa používa pre IPS KalyxX, sa používa aj v X-Ball.


aqua ball ÚSPORA VODY

● Vďaka vyššej účinnosti pracích prostriedkov môžete používať kratšie pracie programy.


aqua ball VYŠŠIA ÚČINNOSŤ PRANIA

● Na základe našich interných testov je preukázané, že X-Ball má pozitívny vplyv na vyššiu účinnosť prania. Pri našom teste Bavlna / 40 ° C / 60 ml umývacieho gélu sme dosiahli takýto výsledok: 100% testov malo rovnaké alebo lepšie výsledky s použitím X-Ball. Priemerný prací výkon pri použití X-Ball je 3,67%; najvyššia účinnosť dosiahnutá u čierneho čaju bola s X-Ball o 36,79% vyššia. Ak sa X-Ball používa pri štandardnom praní, účinnosť pracieho účinku sa obvykle zvyšuje (v závislosti od druhu znečistenia).


aqua ball ÚSPORA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV

● Naše testy preukazujú, že v niektorých prípadoch môžete dosiahnuť rovnakého alebo podobného výsledku, keď používate náš X-Ball a používate menej pracích prostriedkov o 1/3 alebo dokonca o 2/3. Pri použití X-Ball v prípade prania s menším množstvom pracieho prostriedku než je odporúčané, je účinnosť prania často výrazne vyššia ako bez X-Ball, niekedy je to porovnateľné. Iba v prípade extrémneho znečistenia (napr. olejová škvrna) nemožno X-Ball odporučiť ako účinný nástroj pre zvýšenie pracieho účinku. Pri 90% bielizne s menším množstvom detergentov boli výsledky s X-Balllepšie alebo rovnaké. Priemerný prací výkon pri použití X-Ball bol vylepšený o 7,22% (zníženie množstva pracieho prostriedku o 1/3), respektíve 20,41% (zníženie množstva pracieho prostriedku o 2/3).


aqua ball ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

● Menej pracích prostriedkov používaných na pranie = menej pracích prostriedkov v odpade = menej pracích prostriedkov v rieke. Faktom je, že väčšina z nás používa viac pracích prostriedkov, než je potrebné. S menším množstvom čistiacich prostriedkov môžete vo väčšine prípadov dosiahnuť veľmi podobné výsledky a pri použití X-Ball je možné ich dokonca vylepšiť.


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu