Refernece od profesionálú

Referencie X-BALL používáme v naší samoobslužné prádelně a máme s ním dobré zkušenosti. Při praní můžeme použít méně pracího prostředku, díky změkčené vodě se prádlo lépe během pracího procesu vypere a hlavně vymáchá a zároveň šetříme životní prostředí. X-BALL je dobrou pomůckou v domácnosti nebo v prádelně.

 

Peter Rea
Laundromat, s.r.o.

 

 

Refernece od zákazníkú

Referencie

 

 

• "Bydlím na středním Slovensku a máme velmi tvrdou vodu což znamená, že dosud vždy při praní mi v pračce zůstal nerozpuštěný prací prášek. Na doporučení od bratra jsem vyzkoušela X-Ball a zkusila jsem vyprat deku od mých miláčků (2 x pes + kočka). Na mé příjemné překvapení deka byla bez chlupů, voňavá a prášek se zcela rozpustil. '' (Zuzana Č.)

 

 

 

Referencie 

• „Používala jsem pračku 5 let. Pak jsem dostala X-Ball od manžela. Od té doby peru s koulí pravidelně dvakrát týdně. Přestala jsem používat chemické změkčovače vody. Po třech týdnech jsem našla uvolněný vodní kámen na filtru. Vytvořil se na něm souvislý měkký povlak. Sem tam byly plátky tvrdšího kamene. Filtr jsem prostě vyčistila pod tekoucí vodou. Postupem času bylo těchto nánosů méně a méně, až se nakonec pračka zcela vyčistila.“ (Ivana P.)

 

• "Mám tři děti a vždy hodně prádla na praní. Peru 3 až 4 krát týdně barevné, silně znečištěné prádlo. K odstranění skvrn jsem musela používat zvýšené dávky pracího prostředku, který vyvolal alergické reakce na kůži jednoho z mých dětí. Při zvýšeném množství pracího prostředku jsem zpozorovala negativní vliv na stálost barev prádla. Navíc po praní zůstávaly na některých kusech oděvů skvrny z nerozpustného prášku. Když jsem začala používat X- Ball, snížila jsem dávky pracího prostředku o 1/3 dle doporučení. Dokonce i snížené množství prášku vytvořilo bohatou pěnu a odstranilo skvrny od jídla a nápojů jako předtím. X-Ball používám již více než 6 měsíců a moje prádlo si zachovává svěží barvy. "(Zuzana D.)

 

 

• "Snažím se chovat ekologicky, a tak jsem se rozhodla koupit X-Ball. Používám o 30% méně prášku než doporučené dávkování. Nepoužívám tablety na změkčování vody ani aviváž. Přesto je prádlo čisté, jemné a dobře voní. "(Maria S.)

 

• "Po krátkodobém praní s X- Ball se z mé 20-leté pračky začaly uvolňovat kusy vodního kamene. "(Anna N.)

 

● "Máme velmi tvrdou vodu. Vodní kámen rychle zničil splachovací ventil ve WC nádržce. Museli jsme ho měnit téměř každý rok. Dal jsem X-Ball do nádržky a čekal, co se bude dít. O pár dní se na splachovače přestal vytvářet vodní kámen. Změnil se na šedý povlak, který pokryl kouli. Prostě jsem ji umyl pod tekoucí vodou a vložil zpět do nádržky. Splachovač pracuje spolehlivě již přes dva roky ... "(Juraj G.)

 

 

 

• I přes používání tablet s leštidlem po každém umytí nádobí v myčce, zůstávaly na skle bílé vápenaté skvrny. Odkdy mám v koši na nádobí X-Ball, moje sklenice svítí jako nové. Pokud mám něco vytknout, tak pouze to, že ráda bych si vybrala barvu koule, jaká se mi líbí. "(Táňa L.) ★★★★★ 5/5